DOŚWIADCZENIE
STABILNOŚĆ
ROZWÓJ

Stań się częścią PlasTEAMet

Jesteśmy jednym z liderów branży stolarki PVC oraz ślusarki aluminiowej i przeciwpożarowej. Nasz Zespół utożsamia się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, ciągle dążymy do doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań. W związku z dynamicznym rozwojem, powiększamy Nasz TEAM!

CO OFERUJEMY?

Producent okien z 30-letnim doświadczeniem

Umowa o pracę
+ system premiowy

Terminowe wypłaty
wynagrodzeń

Nagradzamy kreatywność
- Program Innowator

Bezpłatny transport do Zakładu Produkcyjnego z Grajewa i Ełku

Szkolenia podnoszące
kwalifikacje zawodowe

Możliwość skorzystania
z ubezpieczeń grupowych

Dofinansowanie
do karty Multisport

Jesteśmy Zespołem, który utożsamia się z ideą bycia najlepszym, budujemy partnerskie relacje, dążymy do ciągłego doskonalenia, poszukujemy kreatywnych rozwiązań.

PUBLIKACJA OGŁOSZENIA

Ogłoszenie o pracę publikujemy na różnych portalach i stronach internetowych, w Urzędach Pracy oraz na naszej stronie internetowej.

PROCES POZYSKIWANIA CV

Zainteresowani kandydaci wysyłają CV na adres rekrutacja@plastimet.com.pl lub aplikują za pośrednictwem stron i portali internetowych.

ANALIZA PRZESŁANYCH APLIKACJI I KONTAKT Z WYBRANYMI KANDYDATAMI

Dział HR przeprowadza wstępną analizę przesłanych CV. Następnie trafiają one do kierowników wydziałów, którzy podejmują decyzję, z którymi osobami spotkają się podczas rozmowy rekrutacyjnej. Kandydaci są informowani o terminie spotkania drogą telefoniczną.

ROZMOWA REKRUTACYJNA

Rozmowa rekrutacyjna jest przeprowadzana w siedzibie firmy z kierownikiem wydziału, na który aplikowała dana osoba.

INFORMACJA ZWROTNA

W niektórych przypadkach kandydat jest informowany o wyniku rozmowy rekrutacyjnej już podczas jej trwania. W pozostałych przypadkach osoby są informowane telefonicznie lub poprzez wiadomość SMS. Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi kandydatami.

PODPISANIE UMOWY

Po pozytywnie zakończonej rozmowie rekrutacyjnej, kandydat jest kierowany do Działu Kadr w celu otrzymania skierowania na badania do lekarza medycyny pracy oraz wymaganych dokumentów potrzebnych do procesu zatrudnienia. Następnie jest podpisywana umowa o pracę oraz rozpoczyna się proces wdrożenia nowego pracownika.

Nr ref EKT/04/01

Miejsce pracy: ZAKŁAD PRODUKCYJNY w NIEDŹWIEDZKICH 1B GM. PROSTKI

Główne zadania:

• Nadzór nad optymalizacją procesu produkcyjnego i kontroli jakości

• Ciągłe ulepszanie w zakresie jakości oraz produktywności wydziału

• Wdrażanie oraz nadzór nad dokumentacją techniczną

• Wdrażanie do produkcji nowych maszyn i urządzeń

• Zapewnienie jakości procesu technologicznego

• Prowadzenie analiz procesu produkcyjnego na podstawie czasu i metod produkcji

• Nadzór nad dokumentacją badań w firmach zewnętrznych

Oczekujemy:

• Wykształcenie (techniczne) średnie lub wyższe

• Doświadczenia w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych (mile widziane)

• Wiedzy oraz doświadczenia z zakresu procesu ekstruzji lub okleinowania

• Doświadczenia w pracy w laboratorium

• Mile widziana znajomość jęz. angielskiego

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• Terminowe wypłaty wynagrodzenia

• Szkolenia zawodowe podnoszące kwalifikacje

• Zgrany zespół profesjonalistów, który pomoże we wdrożeniu

• Możliwość skorzystania z ubezpieczeń grupowych

• Dofinansowane karty MultiSport

• Pracę w nowoczesnym parku maszynowym w dynamicznie rozwijającej się firmie

• Bezpłatny dowóz do pracy z Ełku i Grajewa do Zakładu w Niedźwiedzkich, gmina Prostki

Jeżeli chcesz pracować w stabilnej, nowoczesnej firmie, stawiasz na rozwój zawodowy, zapraszamy do składania aplikacji e-mailem na adres: rekrutacja@plastimet.com.pl(w tytule wiadomości należy wpisać nazwę stanowiska pracy lub numer referencyjny).

Wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do PPU „Plastimet” Sp. z o.o., ul. Suwalska 82, 19-300 Ełk, e-mail: rekrutacja@plastimet.com.pl, (Administrator danych), zgadzacie się Państwo na przetwarzanie przez w/w Spółkę Państwa danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym (CV, kwestionariusz, list motywacyjny) w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji. Jednocześnie informujemy, że przekazane zgłoszenie rekrutacyjne będzie przechowywane maksymalnie przez okres 12 miesięcy, po tym terminie zostanie automatycznie usunięte z bazy danych, chyba że kandydat potwierdzi aktualność zawartych w nim danych i wyrazi zgodę na dalsze jego przechowywanie dla potrzeb kolejnych rekrutacji. Informujemy, iż mają Państwo prawo dostępu do treści powyższych danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych oraz że przysługuje Państwu prawo żądania usunięcia danych z bazy w Spółce PPU „Plastimet” Sp. z o.o. w każdym czasie.

Skontaktuj się z nami

Wypełnij formularz, odezwiemy się

Dane kontaktowe