2021-08-18-net-959x340_2c
2022-11-29-Modernity-slider-www-959x340-A
plastimet-nature-slider960x340px-22.06.20
click
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow

STOLARKA PVC

Ponad trzydziestoletnie doświadczenie pozwoliło uzyskać wzorowy proces produkcji. W oparciu o najnowocześniejsze urządzenia uznanych na świecie liderów, stworzono innowacyjny park maszynowy, dzięki któremu PLASTIMET jest w stanie sprostać niemal każdemu wyzwaniu związanemu z produkcją okien i drzwi.

 

EKSTRUZJA PROFILA

Za produkcję własnego autorskiego systemu profili okiennych PLASTIMET ELITE odpowiedzialne są w pełni zautomatyzowane linie ekstruzyjne, uruchomione w ramach nowo wybudowanego Centrum Produkcyjnego. Ich wysoką wydajność gwarantuje jedna z najnowocześniejszych w kraju, skomputeryzowana mieszalnia proszku PVC.

 

SZYBY ZESPOLONE

Szyby zespolone produkowane są w oparciu o zaawansowany technologicznie projekt integracji linii produkcji okien i szyb, gdzie szyby powstają równocześnie z oknami. Proces ten jest możliwy dzięki dokładnemu stołowi do rozkroju wielkogabarytowych tafli szkła, gdzie zespalanie pakietów szybowych odbywa się na automatycznej prasie z robotem hermetyzującym.

 

ŚLUSARKA ALUMINIOWA I PRZECIWPOŻAROWA

Ślusarka aluminiowa oraz przeciwpożarowa produkowana jest w oparciu o dedykowane dla firmy PLASTIMET maszyny i urządzenia skonfigurowane w innowacyjne linie technologiczne o odpowiednio dobranych i zoptymalizowanych parametrach technicznych i zintegrowane w jeden spójny system produkcji, kontroli jakości i zarządzania.

 

Dzięki przemyślanym inwestycjom uzyskaliśmy przewagę technologiczną niedostępną dla większości producentów stolarki budowlanej.

 Zobacz galerię…

PLASTIMET to marka z

30-letnią

tradycją.


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "PLASTIMET" Sp z o.o.


ul. Suwalska 82, 19-300 Ełk, tel: (87) 621-36-06, fax: (87) 621-16-06