2021-08-18-net-959x340_2c
2022-11-29-Modernity-slider-www-959x340-A
plastimet-nature-slider960x340px-22.06.20
click
previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow


PLASTIMET członkiem Wschodniego Klastra Budowlango

Napisane przez admin2 - 2 listopada, 2014

Pragniemy poinformować, że firma PLASTIMET w listopadzie bieżącego roku została członkiem Wschodniego Klastra Budowlanego, którego celem a zarazem misją jest systematyczne wsparcie instytucji i przedsiębiorców działających w obszarze usług budowlanych poprzez stworzenie trwałych ram współpracy, zbudowanie innowacyjnej sieci powiązań opartych na transferze wiedzy, technologii oraz innowacyjnych rozwiązań pomiędzy członkami Klastra, instytucjami otoczenia biznesu, jednostkami naukowo-badawczymi i instytucjami naukowymi oraz samorządami w celu wypracowania silnej pozycji konkurencyjnej w sferze usług budowlanych regionu Polski Wschodniej, a w szczególności województwa podlaskiego, warmińsko-mazurskiego oraz lubelskiego.

Zrzesza on czterdzieści podmiotów z branży budowlanej i instytucji otoczenia biznesu z północno-wschodniej Polski. Funkcjonuje od ponad trzech lat. W ramach swojej dotychczasowej działalności pozyskał środki na działania promocyjne i rozwojowe, a jego członkowie aktywnie uczestniczą w zagranicznych misjach gospodarczych (Chiny, Japonia, Zjednoczone Emiraty Arabskie) oraz organizowanych przez Klaster seminariach branżowych.

Wschodni Klaster Budowlany to przede wszystkim kształtowanie klimatu zaufania, sieciowanie współpracy i wspólnego dążenia do uzyskiwania przewagi konkurencyjnej dzięki wielostronnej kooperacji.

Więcej informacji na temat Wschodniego Klastra Budowlanego… 

[...powrót]


PLASTIMET to marka z

30-letnią

tradycją.


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "PLASTIMET" Sp z o.o.


ul. Suwalska 82, 19-300 Ełk, tel: (87) 621-36-06, fax: (87) 621-16-06