click
s5v3
s1
s2
s3
s4


 

PPU PLASTIMET Sp. z o.o. na rynku istnieje od 1991 roku. Od początku swojej działalności zajmujemy się produkcją okien i drzwi PVC. W roku 1995, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, uruchomiliśmy produkcję ślusarki aluminiowej. W 2002 roku, dywersyfikując swoją działalność, rozpoczęliśmy produkcję ślusarki przeciwpożarowej, która to znalazła szerokie uznanie na rynku. Natomiast w ubiegłym roku wybudowaliśmy i uruchomiliśmy innowacyjne Centrum Produkcyjne profili okiennych.

 

Przez okres ostatnich kilkunastu lat konsekwentnego inwestowania zarówno w najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, jak i w rozwój kapitału ludzkiego udało nam się stworzyć firmę, która jest nie tylko producentem i eksporterem, ale także rzetelnym partnerem, wykonawcą i koordynatorem wszelkich prac związanych ze stolarką PVC, elewacjami szklanymi, witrynami, przegrodami i drzwiami PPOŻ, stolarką i ślusarką aluminiową. Potwierdzają to liczne nagrody i wyróżnienia przyznane PPU Plastimet Sp. z o.o. za dotychczasową działalność.

 

Od 22-06-2010 r. nieprzerwanie uczestniczymy w programie Rzetelna Firma i udostępniamy szereg informacji świadczących o naszej wiarygodności. Na życzenie naszych kontrahentów i klientów udostępniamy informacje rejestrowe, dane o osobach decyzyjnych w firmie oraz uzyskanych osiągnięciach.

 

PLASTIMET to marka z

25-letnią

tradycją.


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "PLASTIMET" Sp z o.o.


ul. Suwalska 82, 19-300 Ełk, tel: (87) 621-36-06, fax: (87) 621-16-06