click
s5v3
s1
s2
s3
s4

SEKRETARIAT

Monika Bobrek – Spec. ds. administracyjnych i obsługi sekretariatu

87 621 90 07 lub 87 621 36 06 ( wew. 38)

monika.bobrek@plastimet.com.pl

 

KIEROWNICY REGIONÓW

Artur Bandzerewicz – Kierownik regionu

+ 48 502 542 812

a.bandzerewicz@plastimet.com.pl

 

Krzysztof Lubecki – Kierownik regionu

+ 48 502 556 059

k.lubecki@plastimet.com.pl

 

Marek Jarosz – Kierownik regionu

+ 48 502 556 052

m.jarosz@plastimet.com.pl

 

Paweł Walczak – Kierownik regionu

+ 48 723 606 020

p.walczak@plastimet.com.pl

 

DZIAŁ OFERTOWANIA

Uprzejmie prosimy o kierowanie zapytań ofertowych na adres mailowy zapytania@plastimet.com.pl

bądź też na bezpośredni nr faxu: 87 621 36 06 (wew. 61)

 

Agnieszka Wilkiewicz – Lider działu ofertowania

87 621 36 06 ( wew. 58)

a.wilkiewicz@plastimet.com.pl

 

Michał Bobrek – specjalista ds. ofertowania

87 620 09 71 lub 87 621 36 06 (wew.60)

m.bobrek@plastimet.com.pl

 

Katarzyna Kowalczyk – Specjalista ds. ofertowania

87 621 36 06 ( wew. 58)

k.kowalczyk@plastimet.com.pl

 

Dorota Ramotowska – Specjalista ds. ofertowania

87 620 90 00 lub 87 621 36 06 (wew.44)

d.ramotowska@plastimet.com.pl

 

Bartłomiej Suchodoła – Specjalista ds. ofertowania

Tel 87 621 90 22 (wew. 60)

b.suchodola@plastimet.com.pl

 

Izabela Gajda – Specjalista ds. ofertowania i obsługi eksportu na rynki zachodnie

87 621 90 00 lub 87 621 36 06 ( wew. 44)

i.gajda@plastimet.com.pl

 

DZIAŁ KOORDYNACJI INWESTYCJI

Marek Fiodorow – Szef działu ofertowania i koordynacji inwestycji

+ 48 667 931 771

m.fiodorow@plastimet.com.pl

 

Wojciech Safiejko – Koordynator ds. inwestycji

87 621 90 22 lub 87 621 36 06 ( wew. 60)

w.safiejko@plastimet.com.pl

 

Szymon Aneszko – Koordynator ds. inwestycji

87 621 90 22 lub 87 621 36 06 ( wew. 39.53)

sz.aneszko@plastimet.com.pl

 

Michał Kratyński – Koordynator ds. inwestycji

87 621 90 22 lub 87 621 36 06 ( wew. 60)

m.kratynski@plastimet.com.pl

 

DZIAŁ EKSPORTU NA RYNKI WSCHODNIE

 

Edward Statkiewicz – Szef działu eksportu na rynki wschodnie

+ 48 782 444 344 (PL)

+ 37 064 125 136 (LT)

e.statkiewicz@plastimet.com.pl

 

Jurata Kossa-Brózio – Specjalista ds. ofertowania i obsługi eksportu na rynki wschodnie

87 621 36 06 ( wew. 51)

j.kossa@plastimet.com.pl

 

Alicja Bernecka – Specjalista ds. ofertowania i obsługi eksportu na rynki wschodnie

87 621 36 06 ( wew. 51)

a.bernecka@plastimet.com.pl

 

 

DZIAŁ OBSŁUGI KLIENTA DETALICZNEGO

 

Agnieszka Podbielska - Specjalista ds. ofertowania i obsługi klienta detalicznego

87 621 36 06 ( wew. 31)

a.podbielska@plastimet.com.pl

 

Agnieszka Rafało-Safiejko – Specjalista ds. ofertowania i obsługi klienta detalicznego

87 620 09 71 lub 87 621 36 06 (wew.31)

a.safiejko@plastimet.com.pl

 

Jacek Łupkowski – pomiary/wyceny

87 621 90 02 lub 87 621 36 06 ( wew. 31)

j.lupkowski@plastimet.com.pl

 

Rafał Złotowski – pomiary/wyceny

87 621 36 06 ( wew.31)

r.zlotowski@plastimet.com.pl

 

DZIAŁ SPRZEDAŻY I LOGISTYKI TRANSPORTU

Beata Mścichowska – Szef działu sprzedaży i logistyki

87 621 90 24 lub 87 621 36 06 ( wew. 55)

b.mscichowska@plastimet.com.pl

 

Agnieszka Masłowska – Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

87 621 90 21 lub 87 621 36 06 ( wew. 52)

a.maslowska@plastimet.com.pl

 

Elwira Wawiórko - Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

87 621 36 06 ( wew. 54)

e.wawiorko@plastimet.com.pl

 

Krzysztof Andruk - Dyspozytor taboru samochodowego

87 621 36 06 ( wew. 34)

k.andruk@plastimet.com.pl

 

DZIAŁ SERWISU I REKLAMACJI

W przypadku reklamacji uprzejmie prosimy o nadsyłanie formularzy zgłoszeń reklamacyjnych (pobierz) na adres reklamacje@plastimet.com.pl

 

Zachęcamy także Państwa do przesyłania ewentualnych zgłoszeń reklamacyjnych za pomocą wypełnienia odpowiednich pól aktywnego formularza(Pobierz) i przesłania na wskazany powyżej adres mailowy.

 

Adam Domoradzki – Szef działu serwisu i reklamacji

87 621 36 06 ( wew. 41)

a.domoradzki@plastimet.com.pl

DZIAŁ KONTROLI JAKOŚCI I ISO

Mateusz Gutowski

87 621 36 06 (wew. 37)

m.gutowski@plastimet.com.pl

 

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

Elżbieta Ostrowska – Główna księgowa

87 621 90 25 lub 87 621 36 06 ( wew. 56)

e.ostrowska@plastimet.com.pl

 

Urszula Zalewska – Fiodorow – Księgowa

87 621 36 06 (wew. 36)

u.zalewska@plastimet.com.pl

 

Łucja Wachulewicz – Księgowa

87 621 36 06 (wew. 36)

l.wachulewicz@plastimet.com.pl

 

Ewa Bobrek

87 621 90 07 lub 87 621 36 06 ( wew. 45)

e.bobrek@plastimet.com.pl

DZIAŁ PRODUKCJI

Mieczysław Kierklo - Dyrektor produkcji

87 621 36 06

m.kierklo@plastimet.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY PVC

Piotr Budukiewicz – Technolog

87 621 90 16 lub 87 621 36 06 ( wew. 47)

p.budukiewicz@plastimet.com.pl

 

Mariusz Pałkiewicz – Przygotowanie produkcji

87 621 90 03 lub 87 621 36 06 ( wew. 34)

m.palkiewicz@plastimet.com.pl

 

Mariusz Omilian – Przygotowanie produkcji

87 621 36 06 ( wew. 33)

m.omilian@plastimet.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY ALUMINIUM

Wojciech Zyskowski – Technolog

87 621 90 22 lub 87 621 36 06 ( wew. 39.53)

w.zyskowski@plastimet.com.pl

DZIAŁ TECHNICZNY P.POŻ.

Karol Kotarski – Szef produkcji aluminium i p.poż.

87 620 09 71 lub 87 621 36 06 (wew.60)

k.kotarski@plastimet.com.pl

DZIAŁ OBSŁUGI PRAWNEJ I WINDYKACJI NALEŻNOŚCI

Patrycja Ladzińska – Specjalista ds. obsługi prawnej i windykacji należności

87 621 36 06 ( wew. 36)

p.ladzinska@plastimet.com.pl

DZIAŁ KADR

Joanna Szumowska

87 621 36 06 ( wew. 36)

a.szumowska@plastimet.com.pl

PLASTIMET to marka z

25-letnią

tradycją.


Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowe "PLASTIMET" Sp z o.o.


ul. Suwalska 82, 19-300 Ełk, tel: (87) 621-36-06, fax: (87) 621-16-06